MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, Ożarów Mazowiecki
Powrót do listy

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Ambasadorem Polskiej Gospodarki

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Ambasadorem Polskiej Gospodarki

Po raz kolejny MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel został laureatem 8. edycji konkursu Ambasador Polskiej Gospodarki w kategorii Najwyższa Jakość. Nagrodę z rąk dyrektora Grzegorza Mickiewicza, przedstawiciela Ministerstwa Rozwoju odebrał Dyrektor Generalny MCC Mazurkas i Mazurkas Catering 360, Michał Kozak. 

Cieszymy się, że ponownie zostaliśmy wyróżnieni tytułem Ambasadora Polskiej Gospodarki, tym bardziej, że jest to nagroda w kategorii Najwyższa Jakość – najważniejszej wartości w świadczonych przez nas usługach – podkreśla Michał Kozak.

Konkurs Ambasador Polskiej Gospodarki organizowany jest przez Business Centre Club pod honorowym patronatem Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego. 28 września br. w Pałacu Lubomirskich w Warszawie, siedzibie BCC, wyróżnionych zostało 65 Ambasadorów w sześciu kategoriach: Eksporter, Firma Globalna, Kreator Rozwiązań XXI Wieku, Marka Europejska, Najwyższa Jakość, Partner Firm Zagranicznych.  Konkurs Ambasador Polskiej Gospodarki jest ogólnopolskim niekomercyjnym przedsięwzięciem, którego zadaniem jest m.in.: wyróżnianie oraz promocja przedsiębiorców osiągających sukcesy na rynkach międzynarodowych, promowanie wysokich standardów ekonomiczno-finansowych i dobrych praktyk biznesowych w kontaktach zagranicznych, zacieśnianie współpracy przedsiębiorców z przedstawicielami polskich instytucji odpowiedzialnych za promowanie Polski.

Powrót do listy

Newsletter

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij