MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, Ożarów Mazowiecki
Powrót do listy

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel laureatem konkursu na Złotą Setkę Hoteli, Restauracji i Miejsc Magicznych

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel laureatem konkursu na Złotą Setkę Hoteli, Restauracji i Miejsc Magicznych

Jury pod przewodnictwem prezesa Polskiej Izby Turystyki Józefa Ratajskiego doceniło nasz obiekt umieszczając MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel w gronie laureatów konkursu na Złotą Setkę Hoteli, Restauracji i Miejsc Magicznych.

Z wielką przyjemnością informujemy, że znaleźliśmy się w gronie laureatów konkursu na Złotą Setkę Hoteli, Restauracji i Miejsc Magicznych!

Wyboru laureatów dokonało Jury pod przewodnictwem prezesa polskiej Izby Turystyki Józefa Ratajskiego, w którego składzie znaleźli się również wiceprezes Polskiej Organizacji turystycznej Elżbiety Wąsowicz-Zaborek, redaktor naczelny Miesięcznika Hotelarz Rafał Szubstarski, krajowy koordynator ds. zakwaterowania kibiców w spółce Euro 2012 Rafał Rosiejak oraz przedstawiciel Oficyny Wydawniczej Millenia.

Dziękujemy za wyróżnienie!

Powrót do listy

Newsletter

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij