MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, Ożarów Mazowiecki
Powrót do listy

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel nagrodzony Perłami Euroturystyki 2013!!

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel nagrodzony Perłami Euroturystyki 2013!!

Podczas Letniej Gali Przedsiębiorców organizowanej przez Europejskie Forum Przedsiębiorczości dnia 30.06.2012 z zaszczytem odebraliśmy EuroPerły wręczone w dwóch kategoriach:

1. Perły EuroTurystyki 2013 dla Prezesa Andrzeja Bartkowskiego oraz Prezesa Andrzeja Hulewicza za działania w obszarze promocji kultury i sztuki, ze szczególnym wyróżnieniem ich autorskiej inicjatywy, jaką jest cykl FORUM HUMANUM MAZURKAS
2. Perły EuroTurystyki 2013 dla Grupy Mazurkas złożoną za stworzenie wyjątkowej i kompleksowej oferty, której wszystkie elementy wzajemnie się uzupełniają i są wizytówką Polski dla zagranicznych turystów.

Powrót do listy

Newsletter

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij