MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, Ożarów Mazowiecki
Powrót do listy

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel sponsorem VI wyścigu na rolkach

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel sponsorem VI wyścigu na rolkach

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel sponsorem VI wyścigu na rolkach "Powitanie wakacji". Wyścig odbędzie się 11 czerwca 2011 roku (sobota) o godz. 11:00 w Ożarowie Mazowieckim na terenie Spółdzielni Mieszkaniowej OŻARÓW.

Impreza ma na celu integrację społeczności Ożarowa oraz firm działających na lokalnym rynku. Zapisy na imprezę odbywać się będą w dniu imprezy w godz. 8:30 - 10:30 w biurze zawodów, które mieścić się będzie w biurze spółdzielni mieszkaniowej OŻARÓW przy ul.Ożarowskiej 28.

Powrót do listy

Newsletter

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij