MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, Ożarów Mazowiecki
Powrót do listy

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel wspiera Szlachetnych :)

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel wspiera Szlachetnych :)

Już 15 stycznia w naszym hotelu odbędzie się Wielka Gala Finałowa XI edycji projektu SZLACHETNA PACZKA na Mazowszu!

Będziemy gościć członków drużyny SuperW, darczyńców, patronów honorowych projektu oraz wszystkich ludzie dobrego serca, którzy zdecydowali się pomóc najbardziej potrzebującym w naszym województwie. 

Cieszymy się, że nasz wkład w tak szlachetne J przedsięwzięcie pozwoli choć w małym stopniu wynagrodzić wolontariuszy, którzy włożyli dużo serca w wykonanie swojej pracy. Niebawem nasz hotel zaczerwieni się od koloru czerwonych koszulek i uśmiechniętych twarzy pasjonatów pomagania!! To zaszczyt należeć do takiego grona!!

***

Informacje dodatkowe o projekcie SZLACHETNA PACZKA
SZLACHETNA PACZKA to ogólnopolska akcja świątecznej pomocy – realizowana od 2001 roku przez Stowarzyszenie WIOSNA. Głównym jej założeniem jest idea przekazywania bezpośredniej pomocy – by była ona skuteczna, konkretna i sensowna.

SZLACHETNA PACZKA dotarła w tym roku do 11 881 rodzin w potrzebie, czyli do około 50 tysięcy osób w całej Polsce. Przekazano pomoc wartą 20 milionów złotych, angażując 10 600 wolontariuszy oraz około 180 tysięcy darczyńców. Swą bezpośrednią pomocą wsparli nas, między innymi prezydent Bronisław Komorowski z żoną.  W akcję pomocy rodzinom w potrzebie, włączyli się również sportowcy, m.in. Jerzy Dudek, Mamed Kalidov, Mariusz Czerkawski, piłkarze Cracovii, Legii, Wisły, dziennikarze, przedstawiciele instytucji państwowych

Ponad 1 tys. wolontariuszy na Mazowszu, a w sumie 8,5 tys. w kraju pomagało 
w dostarczeniu, przygotowanych przez darczyńców, świątecznych paczek dla rodzin i ludzi samotnych żyjących na skraju 

Powrót do listy

Newsletter

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij