MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, Ożarów Mazowiecki
Powrót do listy

MCC Mazurkas partnerem strategicznym finału konkursu Zabawka Roku 2015

MCC Mazurkas partnerem strategicznym finału konkursu Zabawka Roku 2015

Finał jesiennej edycji konkursu Zabawka Roku 2015, organizowanego przez serwis Zabawkowicz.pl odbył się 14 listopada br. w MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, który był zarazem partnerem strategicznym tego wydarzenia.

Jury złożone z gwiazd, ekspertów i dziennikarzy pod przewodnictwem Magdaleny Kordaszewskiej, redaktor naczelnej portalu Zabawkowicz.pl wybrało najlepsze zabawki i akcesoria dla dzieci spośród ponad 100 zgłoszonych do konkursu propozycji. Nagrodzone zabawki to przede wszystkim produkty wartościowe pod względem edukacyjnym i takie, które ułatwiają rodzicom spędzanie czasu z dzieckiem w sposób kreatywny i atrakcyjny. Nagrody przyznane zostały w trzech kategoriach: Zabawka Roku, Nagroda Rodziców oraz Nagroda Dzieci.

Powrót do listy

Newsletter

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij