MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, Ożarów Mazowiecki
Powrót do listy

Międzynarodowy Dzień Tańca 2018

Międzynarodowy Dzień Tańca 2018

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników sztuki tańca do uczestnictwa w warszawskich wydarzeniach związanych z obchodami Międzynarodowego Dnia Tańca.

W niedzielę, 29 kwietnia o godz. 12:00 przed Teatrem Wielkim - Operą Narodową, od strony ul. Moliera, nastąpi złożenie kwiatów pod pomnikiem "Tancerka - w hołdzie polskim artystom baletu" oraz SPOTKANIE Z TERPSYCHORĄ. Z kolei o godz. 19:00 w Instytucie Teatralnym (ul. Jazdów 1) spotkać się będzie można z wizjonerami sztuki tańca.

Organizatorem obchodów jest Fundacja Sztuki Tańca i Instytut Teatralny. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy do udziału, a przy okazji wracamy pamięcią do momentu odsłonięcia rzeźby "Tancerka", której fundatorami są Prezesi Grupy Mazurkas Andrzej Bartkowski i Andrzej Hulewicz.

 

Powrót do listy

Newsletter

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij