MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, Ożarów Mazowiecki
Powrót do listy

MP POWER 12 w rękach Katarzyny Lewandowskiej, Szefowej Mazurkas Catering 360°!

MP POWER 12 w rękach Katarzyny Lewandowskiej, Szefowej Mazurkas Catering 360°!

Za nami jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych  - 10. edycja konkursu MP POWER AWARDS!

Z radością informujemy, że Katarzyna Lewandowska, Szefowa MAZURKAS CATERING 360° otrzymała nagrodę MP Power 12, w kategorii Dostawca – catering, podczas Gali MP Power Night, która w tym roku odbyła się w przestrzeniach Sceny RELAX w Warszawie.

MP Power 12 to plebiscyt , w ramach którego, już po raz 10 wyróżniono ekspertów i osobistości - najbardziej wpływowe osoby w branży spotkań!

Katarzyna Lewandowska jest absolwentką Zespołu Szkół Gastronomicznych im. Eugeniusza Pijanowskiego oraz Magister Zarządzania Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Podczas nauki odbywała już praktyki w Hotelu Marriott, Hotelu Victoria oraz w Hotelu Europejskmi. Z branżą MICE związana od 29 lat, pierwsze kroki w zawodzie stawiała w Hotelu Jan III Sobieski, współpracując z Robertem Sową. Tam też rozpoczęła już swoją przygodę z cateringiem oraganizując coroczne Gale Playboya, czy uroczyste Gale towarzyszące Międzynarodym Targom Polskim. Po 16 latach pracy w branży MICE, ropoczęlą swoją zawodową przygodę w MCC Mazurkas Conference Centre, w Dziale Konferencji i Bankietów. Wspólnie z zarządem, 10 lat temu,  hotelu stworzyła nową markę Grupy Mazrukas – Mazuras Catering 360°, stając na czele Działu Sprzedaży i Cateringu.

Kluczowe działania i projekty 2021 roku przez pandemię koronawirusa skumulowały się na wrzesień/październik 2021. Bardzo wiele wydarzeń, które miały odbyć się w poprzednim roku i w pierwszych dwóch kwartałach 2021 roku, przeniesiono na ten termin. To duże wyzwanie zawodowe, po lockdownie, który dla branży eventowej trwał praktycznie 1,5 roku, stworzyć dedykowane każdemu klientowi oferty, spełniające wszelkie procedury sanitarne COVID-19 i zagwarantować jakość na najwyższym poziomie. Niemniej jednak Katarzyna Lewandowska włożyła 100% zaangażowania, doświadczenia, by zadowolić Klientów Mazurkas Catering 360° i w ciągu 2 miesięcy „ruchu eventowego” wypracować znaczące zyski dla Grupy Mazurkas. Podejmując współpracę z kluczowymi działaczami branży MICE łączyła tradycyjną ofertę cateringową z organizacja wydarzeń on-line, by dopasować się do nowo powstałych potrzeb konferencji i wydarzeń organizowanych w trybie zdalnym lub hybrydowym.

W ciągu 10 lat swojej pracy w Mazurkas Catering 360° Katarzyna LEwandowska miała okazję współorganizować tysiące prestiżowych projektów, wśród nich najbardziej znane to:

  • 41. Sesja Komitetu Światowego Dziedzictwa UNESCO 2 lipca 2017 r. – Zamek Królewski na Wawelu, Kraków
  • Szczyt NATO 8-9 lipca 2016 r. – Stadion Narodowy
  • Ministerstwo Spraw Zagranicznych – umowa ramowa
  • Konferencja ABSL –ICE Kraków 850 osób, ze specjalnym udziałem Tony Blair’a, 2015 r.
  • Konferencja ABSL – MCK Katowice 950 osób, ze specjalnym udziałem Condoleezzy Rice i Mateusza Morawieckiego, 2016 r.
  • Dwa dni Mazurkas Catering 360° dla Króla Belgii Filipa podczas oficjalnej wizyty w Polsce, 2015 r.
  • Uroczyste otwarcie wystawy pod hasłem „Dania & Polska – współpraca i innowacje” w Centrum Nauki Kopernik  z udziałem Prezydenta RP
  • B. Komorowskiego oraz Pary Książęcej Królestwa Danii, 2015 r.

Katarzyna Lewandowska kocha ludzi i pracę zespołową na zasadach partnerskich.

„Paliwem“ do działania i kreowania jest dla niej zmienność i „nieoprzewidywalność“ evntu samego w sobie. Przeciwności traktuje jako wyzwania i możliwość rozwoju zawodowego. Prywatnie pasjonatka podróży, które zawsze isnpirują ją do tworzenia nowych kreatywnych projektów eventowych.

Zarząd i Pracownicy Grupy Mazurkas serdecznie gratulują nagrody Kataarzynie Lewandowskiej i całemu Zespołowi Mazurkas Catering 360°!

Powrót do listy

Newsletter

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij