MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, Ożarów Mazowiecki
Powrót do listy

Nagrody MP Power dla Kamila Kaźmierkiewicza i Mazurkas Catering 360o

Nagrody MP Power dla Kamila Kaźmierkiewicza i Mazurkas Catering 360<sup>o</sup>

24 marca br. podczas MP Power Night – finału piątej jubileuszowej edycji MP Power Awards i konkursu towarzyszącego Kreatywny Roku Branży Eventowej, Mazurkas Catering 360° zdobył aż dwie nagrody!

Zastępca Dyrektora Generalnego, Dyrektor Sprzedaży Kamil Kaźmierkiewicz otrzymał statuetkę MP Power 12 w kategorii Dostawca – catering będącą wyróżnieniem przyznawanym przez Kapitułę Konkursu osobom, które w minionym roku miały znaczący wpływ na rozwój branży eventowej.
 
Dyrektor Generalny Michał Kozak w imieniu zespołu Mazurkas Catering 360° odebrał statuetkę MP Power Projekt w kategorii Catering za realizację najważniejszego wydarzenia politycznego w 2016 roku w Polsce, jakim był Szczyt NATO.
MC360
 
Obsługa tak dużego wydarzenia jakim był Szczyt NATO wymagała ogromnego przygotowania i doświadczenia osób bezpośrednio odpowiadających za jego realizację. Dzięki ich talentowi, wiedzy i entuzjazmowi możliwe okazało się zrealizowanie jednego z największych projektów cateringowych w historii firmy. Serdecznie dziękujemy za ogromne zaangażowanie w realizację tego projektu całemu zespołowi! MP Power 2016 dla Mazurkas Catering 360° to wyraz uznania branży MICE dla Was i Waszej pracy w czasie tego wydarzenia.
 
Szczyt NATO 2016, którego pełną obsługę cateringową na PGE Narodowym powierzono Mazurkas Catering 360°, okazał się jedynym wydarzeniem w Polsce, podczas którego usługi cateringowe świadczone były w tak różnorodnych strefach, na tak dużej i niełatwej przestrzeni, dla tylu ważnych osobistości z Europy i świata. W ciągu dwóch dni trwania szczytu załoga Mazurkas Catering 360° obsłużyła 14.000 uczestników, w tym najważniejsze osobistości ze świata polityki (m.in. Barack Obama, Francois Hollande, Angela Merkel, David Cameron, Federica Mogherini). Łącznie wydanych zostało 30.000 posiłków, do przygotowania których zużyto 63 tony produktów. Tych wszystkich z Państwa, którzy chcieliby poznać szczegóły tej niezwykle wymagającej realizacji zapraszamy na stronę Mazurkas Catering 360o na porcję ciekawostek "od kuchni" i fotorelację ze Szczytu
Powrót do listy

Newsletter

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij