MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, Ożarów Mazowiecki
Powrót do listy

Nemiroff World Cup 2011 w MCC Mazurkas

Nemiroff World Cup 2011 w MCC Mazurkas

W dniach 14 i 15 października w MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel odbyły się zawody NEMIROFF WORLD CUP 2011 Puchar Świata Zawodowców w Armwrestlingu (siłowanie na ręce).

W największej Sali Zeus w zawodach o Puchar Świata Zawodowców w Armwrestlingu rywalizowało 130 zawodników i zawodniczek z 21 krajów. Przez dwa dni toczyła się rywalizacja w 7 kategoriach wagowych i w kategorii open, w której Puchar Świata Zawodowców w Armwrestlingu - Nemiroff World Cup zdobyli: w siłowaniu na prawą rękę Rosjanin Denis Cyplenkow, a na lewą Ukrainiec Andriej Puszkar.

Powrót do listy

Newsletter

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij