MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, Ożarów Mazowiecki
Powrót do listy

Projekt Forum Humanum Mazurkas nominowany w konkursie MP Power Awards 2017

Projekt Forum Humanum Mazurkas nominowany w konkursie MP Power Awards 2017

Idea mecenatu nad sztuką, jaką od ponad 5 lat z powodzeniem wcielamy w życie w MCC Mazurkas za sprawą projektu FORUM HUMANUM MAZURKAS zyskała uznanie w oczach przedstawicieli branży eventowej i znalazła się w gronie projektów nominowanych do nagrody MP Power Awards 2017 w kategorii "CSR w braży eventowej"!

Ideą działań pro kulturalnych MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel jest wzbudzenie potrzeby kontaktu ze sztuką nie tylko w galeriach, muzeach czy salach koncertowych ale również w codziennej przestrzeni świata biznesu. Tak w 2012 r. narodził się projekt FORUM HUMANUM MAZURKAS – cykl spotkań kulturalno-artystycznych, w których uczestniczy każdorazowo ponad 700-osobowa publiczność, realizowany pro publico bono z pasji i miłości do sztuki. Chcemy pomóc polskim artystom udowodnić, że sztuka może być obecna także w biznesie, a ich wzajemne przenikanie może przynosić obopólne korzyści. Niezmiernie cieszy nas fakt, że zaanagażowanie na rzecz kultury i sztuki, które staramy się propagować, zyskało uznanie również w oczach przedstawicieli branży MICE.

Jury MP Power Awards® wybrało nominowane w konkursie projekty, spośród ponad stu dwudziestu prac zgłoszonych we wszystkich kategoriach. Jury oceniające projekty złożone jest z przedstawicieli klientów – korporacji i instytucji, uczelni wyższych oraz organizatora – MeetingPlanner.pl. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni podczas finału MP Power Awards® – gali MP Power Night, która odbędzie się 23 marca, na Torze Wyścigów Konnych Służewiec (Trybuna Honorowa) w Warszawie. Wydarzenie jest także finałowym eventem Meetings Week Poland 2018.

Z niecierpliwośią oczekujemy na ogłoszenie wyników, a tych z Panstwa którzy chcieliby poznać bliżej wydarzenia, które odbyły się jużw ramach cyklu FORUM HUMANUM MAZURKAS zapraszamy na stronę internetową projektu: www.forumhumanummazurkas.pl.

Powrót do listy

Newsletter

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij