MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, Ożarów Mazowiecki
Powrót do listy

Rozpoczęliśmy przygotowania do VII Konferencji i Targów PSEW

Rozpoczęliśmy przygotowania do VII Konferencji i Targów PSEW

Już po raz piąty współpracujemy z Polskim Stowarzyszeniem Energetyki Wiatrowej przy organizacji największego w Polsce wydarzenia konferencyjno-targowego poświęconego w całości tematyce energii wiatrowej.

VII Konferencja i Targi PSEW odbędą sią w MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel w dniach 22-23 maja 2012r. W ciągu dwóch dni gościć będziemy około 550 uczestników konferencji oraz 50 wystawców. W związku z tym wydarzeniem rozpoczęliśmy już budowę namiotu wystawienniczego o powierzchni prawie 2.000 m², który będzie połączony z naszym centrum konferencyjnym.

Organizatorzy VII Konferencji i Targów dla uczestników wydarzenia zorganizowali również uroczystą kolację galową, której oprawę w Zamku Ujazdowskim w Warszawie zapewni Mazurkas Catering. Na tak ważnym wieczorze nie może bowiem zabraknąć wspaniałych potraw i eleganckiego ceremoniału gastronomicznego.

Powrót do listy

Newsletter

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij