MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, Ożarów Mazowiecki
Powrót do listy

Savoir vivre przy stole w MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel

Savoir vivre przy stole w MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel

Kolejne spotkanie z cyklu Event przy stole już za nami. Ponownie wspólnie z portalem EventMapa.pl mieliśmy przyjemność zasiąść do „stołu szkoleniowego” i chłonąć wiedzę z zakresu savoir vivre przy stole.

Tradycyjnie rozpoczęliśmy częścią merytoryczną prowadzoną przez Dyrektora Zarządzającego MCC Michała Kozaka oraz Pana Stanisława Krajskiego – naszego eksperta w dziedzinie savoir vivre. Uczestnicy mieli okazję zgłębić temat dotyczący recepty na sukces przedsięwzięcia cateringowego, czyli odpowiedzieć sobie na pytania: co? gdzie? i dla kogo? Ideą tej części panelu dotyczącego cateringu było przybliżenie tej usługi podczas eventów, jako równie ważnego i warunkującego sukces przedsięwzięcia, a nie tylko aspektu pobocznego przy multimediach i innych atrakcjach.

Pan Stanisław Krajski natomiast, swoją sekretną i jakże przydatną wiedzę, jak zachować się przy stole rozpoczął przekazywać uczestnikom już podczas spotkania w sali konferencyjnej, przedstawiając najczęstsze błędy popełniane w najmniej oczekiwanych sytuacjach.

Kiedy już wszyscy zasiedli do uroczystej kolacji zaczęła się część praktyczna i jakże przyjemna :-). Dołączył do nas również Szef Kuchni, który zdradził nam kilka tajemnic kulinarnych.

Przyjęcie dyplomatyczne – przygotowane zgodnie z protokołem dyplomatycznym, wymaga odpowiedniej wiedzy, którą już teraz uczestnicy Eventu przy stole mogą zgłębiać podczas swoich realizacji.

Powrót do listy

Newsletter

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij