MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, Ożarów Mazowiecki
Powrót do listy

Szalona 90-tka, czyli letnia powtórka z rozrywki

Szalona 90-tka, czyli letnia powtórka z rozrywki
28.07.br w MCC Mazurkas odbyła się kolejna edycja Sympozjonu, autorskiego cyklu artystycznego, cieszącego się coraz większym uznaniem wśród naszych gości. Tym razem mieliśmy okazję uczestniczyć w niezwykle wzruszającym widowisku – jubileuszu z okazji dziewięćdziesiątych urodzin Zdzisława Słowińskiego – nestora polskiego filmu i teatru. Wieczór jak zwykle brawurowo poprowadzili Irena i Andrzej Bartkowscy.
Podczas benefisu na scenie pojawili się liczni znajomi i przyjaciele artysty. W upominku dla Jubilata każdy z nich wykonał legendarne przeboje, które przeniosły nas muzycznie w czasie. Usłyszeliśmy takie gwiazd estrady jak: Elżbieta Bocianowska, Ewa Śnieżanka, Danuta Stankiewicz, Ewa Makomaska, Adrianna Godlewska, Krystyna Jędrzejecka, Elżbieta-Ryl-Górska, Andrzej Dyszak, Wojciech Wiliński, Adam Wojdak, Maciej Klociński, Ewa i Jerzy Włodarek, Marek Ravski oraz Wojciech Dąbrowski. Przy fortepianie zasiedli słynni akompaniatorzy Andrzej Płonczyński oraz Czesław Majewski. Zgromadzona licznie publiczność była pod wrażeniem świetnie dobranego repertuaru, dużej dawki humoru oraz lekkości występu każdego z artystów. Zdzisław Słowiński który swoją karierę sceniczną rozpoczął w 1950 roku, to znany i lubiany artysta filmu, estrady, radia i telewizji. Występował także w licznych teatrach poznańskich i warszawskich. Podczas koncertu Jubilat postanowił wrócić pamięcią do swoich wyjątkowych artystycznych lat i legendarnych występów na krajowych i zagranicznych scenach. Powrót do listy

Newsletter

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij