MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, Ożarów Mazowiecki
Powrót do listy

Warsztaty tworzenia biżuterii z Kariną Królak

Warsztaty tworzenia biżuterii z Kariną Królak

15 maja 2014 mieliśmy przyjemność gościć znaną projektantkę biżuterii - Karinę Królak. Karina poprowadziła warsztaty, podczas których uczestniczki miały możliwość stworzenia własnej, niepowtarzalnej biżuterii. Spotkanie przebiegło w fantastycznej atmosferze pracy, skupienia i... oderwania od codziennych obowiązków. Jest nam tym bardziej miło, gdyż Karina zrobiła wyjątek godząc się na poprowadzenie warsztatów dla naszych klientek.

Na początku zajęć uczestniczki nie były pewne swych zdolności manualnych. Jednak po krótkim czasie i drobnych wskazówkach prowadzącej panie z entuzjazmem przystąpiły do pracy. Efekty były zadziwiające nawet dla samych uczestniczek warsztatów. Po kilku godzinach pracy powstały przepiękne naszyjniki, bransolety, a nawet torebki.

Warsztatom towarzyszył ekopiknik na terenie zielonym przed hotelem. Na stolach i bufetach z europalet ustawiono przekąski. Natomiast kucharze na bieżąco przyrządzali dania z grilla. Wszystkie dania serwowano na ekologicznych talerzach z prasowanych otrąb.

Połączenie ekopikniku i warsztatów z tworzenia biżuterii było okazją poznania własnych zdolności manualnych i stworzenia pięknych, niepowtarzalnych błyskotek. Każda z Pań wyszła ze spotkania z własnoręcznie wykonanym dziełem oraz zapasem materiałów do wykorzystania w domu.

Powrót do listy

Newsletter

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij