MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, Ożarów Mazowiecki
Powrót do listy

Wieczór artystyczny w MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel

Wieczór artystyczny w MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel

9 października w MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel na koktajlu połączonym ze spektaklem „Mój Dzikus” w wykonaniu Pani Justyny Sieńczyłło gościliśmy przedstawicieli władz lokalnych i przedsiębiorców naszego regionu.

Brawurowo opowiedziana historia o codziennych perypetiach małżeńskich widzianych oczami kobiety zdobyła serca nie tylko damskiej, ale i męskiej części widowni.

Było to drugie tego rodzaju artystyczno-kulinarne spotkanie, w którym wzięło udział ponad 250 osób. Chcielibyśmy aby wydarzenie to na stałe wpisało się w kalendarz lokalnych przedsiębiorców, a tym samym przyczyniło się do zacieśniania współpracy między podmiotami działającymi w naszym regionie.

Przy okazji koktajlu wręczyliśmy również nagrody dla tych przedsiębiorców, którzy od początku tego roku najczęściej współpracowali z MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel. Otrzymali je Viva Manufacturing Poland Sp. z o.o., Sealed Air Polska Sp. z o.o. oraz  Vipharm S.A. Gratulujemy i zapraszamy do dalszej współpracy.

Powrót do listy

Newsletter

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij