MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, Ożarów Mazowiecki
Powrót do listy

Witold Mysyrowicz dla Forum Humanum Mazurkas

Witold Mysyrowicz dla Forum Humanum Mazurkas

Znakomity grafik i karykaturzysta, Witold Mysyrowicz będzie na stałe współpracował z MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel przy kolejnych edycjach Forum Humanum Mazurkas. Do tej pory artysta przygotowywał autorskie plakaty, które prezentowane były podczas siedmiu ostatnich edycji Forum Humanum Mazurkas. 

W ramach nawiązanej na stałe współpracy Witold Mysyrowicz oprócz autorskich plakatów tworzyć będzie grafikę wiodącą, wprowadzającą w tematykę wydarzenia, która wykorzystana będzie z kolei  w zaproszeniach i programie imprezy.

Witold Mysyrowicz zajmuje się grafiką wydawniczą i reklamową, rysunkiem satyrycznym oraz sporadycznie innymi dyscyplinami plastycznymi. Jest autorem kilkuset plakatów. Uczestniczył w kilkuset wystawach plakatu, malarstwa i rysunku w Polsce oraz w kilkudziesięciu krajach, na wszystkich kontynentach. Za swoje prace (plakaty, znaki graficzne, rysunki) otrzymał ponad 150 nagród i wyróżnień w konkursach krajowych i międzynarodowych w Polsce oraz m. in. w Chinach, Czechach, Francji, Hiszpanii, Indiach, Iranie, Korei Płd., Niemczech, Rosji, Rumunii, Słowacji, na Ukrainie i we Włoszech. Miał 33 wystawy indywidualne, w tym w 2013 roku w Muzeum Karykatury w Warszawie. Rysunki satyryczne publikował m. in. w Szpilkach, Karuzeli, Odrodzeniu, Puk-puk, Sztuce, Trybunie, Prasie Polskiej oraz sporadycznie w innych tytułach w Polsce i za granicą.

Powrót do listy

Newsletter

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij