MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, Ożarów Mazowiecki
Powrót do listy

Z KABARETEM PO WIEDZĘ, czyli kolejne warsztaty z cyklu „Przerwa Kawowa”

Z KABARETEM PO WIEDZĘ, czyli kolejne warsztaty z cyklu „Przerwa Kawowa”

Jak mówić z odpowiednią dykcją, jak oddychać, aby oddech nie przeszkadzał w mówieniu, jak mówić wyraźnie… to wszystko w połączeniu z dużą dawką humoru i pozytywnymi  emocjami , przekazał uczestnikom kolejnych warsztatów z cyklu „Przerwa Kawowa” – Emilian Kamiński.

Znany i ceniony aktor, a zarazem właściciel i dyrektor warszawskiego Teatru Kamienica, poprowadził warsztaty aktorskie połączone z programem satyrycznym. W kameralnej atmosferze, przy lampce dobrego wina, goście mogli się poczuć jak w prawdziwym teatrze. Szczególnie, że Emilian Kamiński formułę warsztatów połączył z wstawkami kabaretowymi. Dzięki temu uczestnicy łatwiej mogli zrozumieć i przyswoić poruszane przez prowadzącego zagadnienia. A było ich naprawdę wiele. Każdy, kto choć raz występował publicznie, wie, jak trudno czasem pokonać tremę. Innymi problemami są również nieprawidłowa dykcja czy kłopoty z efektywnym oddychaniem. Emilian Kamiński zaprezentował, jak poradzić sobie z trudnymi sytuacjami podczas wystąpień publicznych. Zobrazował także, w bardzo oryginalny sposób, doprowadzając publiczność do łez, jak nie należy zachowywać się na scenie.

Po części warsztatowo-artystycznej wszyscy udali się na koktajl, gdzie można było nie tylko spróbować specjałów szefa kuchni, ale także porozmawiać z Emilianem Kamińskim o swoich wrażeniach.

To było ostatnie przedwakacyjne spotkanie z cyklu „Przerwa Kawowa”. Następne odbędzie się już po … przewie wakacyjnej.

Powrót do listy

Newsletter

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij