MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, Ożarów Mazowiecki
Powrót do listy

Złoty Widelec 2015 dla Restauracji George Sand

Złoty Widelec 2015 dla Restauracji George Sand

Raki w kremowym sosie brandy z dodatkiem zielonego kopru, serwowane w cieście francuskim, bakłażan pieczony w parmezanie, serwowany z mozzarellą i rukolą na bazyliowo-kremowym sosie, kotleciki cielęce sous-vide serwowane z puree z patatów z nutą wanilii, karmelizowanymi szalotkami, słodkim zielonym groszkiem w chrupkim azjatyckim cieście z rozmarynowo-tymiankowym sosem to potrawy po których można powiedzieć, że sztuka nazywa się gastronomią. Prze przesmaczne!

Tak o restauracji George Sand i naszych Mistrzach Kuchni wypowiedzieli się jurorzy IV edycji akcji rekomendującej warszawską gastronomię „Warszawa od kuchni". Jako jedna z 28 warszawskich restauracji otrzymaliśmy „Złoty Widelec" i znaleźliśmy się w gronie laureatów akcji organizowanej przez Warszawską Izbę Przedsiębiorców pod patronatem Wojewody mazowieckiego Jacka Kozłowskiego, Prezydenta miasta stołecznego Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz oraz Marszałka województwa mazowieckiego Adama Struzika.

Dziękujemy za wyróżnienie!

Powrót do listy

Newsletter

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij