MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, Ożarów Mazowiecki
Powrót do listy ofert

Pakiet HARMONY (z kolacją)

HB - Śniadanie i obiadokolacja

dowolna dł. pobytu

Hotel Mazurkas należy do sieci hoteli HARMONY POLISH HOTELS. Każdy z obiektów to HARMONIA POBYTU, HARMONIA SMAKU, RÓWNOWAGA CIAŁA i HARMONIA DUCHA. Zapraszamy na nocleg w stylu "harmony".

Oferta obejmuje:

  • nocleg ze śniadaniem
  • Skrócone menu a la carte z limitem 70 PLN / osoba
  • parking
  • Śniadanie 
  • Nielimitiwany dostęp do sieci SOCIAL WIFI
  • Nielimitowany dostęp do strefy Mazurkas GYM
  • Nielimitowany dostęp do pływalni miejskiej GOSiR
  • wszystkim Gościom należącym do Programu Lojalnościowego Prestige Club przy zakupie w/w pakietu zostaną przydzielone punkty - przy zameldowaniu prosimy okazać się kartą Prestige Club.

Więcej informacji i rezerwacja
tel: 22 721 47 47
 recepcja@mazurkashotel.pl
 rezerwacja@mazurkashotel.pl
 

Szanowni Goście,

Zgodnie z nowelizacją ustawy o podatku VAT z dnia 21 marca 2019, art.111 ust.1 nabywca chcący otrzymać fakturę VAT, zobowiązany jest do zadeklarowania tej chęci w momencie dokonywania zakupu, przed wystawieniem paragonu.

Bardzo prosimy o przestrzeganie tego wymogu ponieważ
po nabyciu usługi na paragon, faktura nie będzie mogła być wystawiona

 

 

Newsletter

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij