MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, Ożarów Mazowiecki
Powrót do listy

Wesele w Hotelu Mazurkas****

Szanowni Państwo,
Wesele to wielkie życiowe wydarzenie. Pozostaje w pamięci przez lata.
Bardzo ważne są więc uroda i klimat miejsca, jak i zapewnienie profesjonalnej obsługi.
Jesteśmy przekonani, że spełniamy te warunki i powierzając nam organizację Przyjęcia Weselnego dokonują Państwo trafnego wyboru!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą tutaj
 

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel podejmując się organizacji ceremonii weselnej
oddaje do Państwa dyspozycji całe swoje wieloletnie doświadczenie w tej materii oparte na najbardziej prestiżowych europejskich wzorach.
Nasz obiekt to 3500 m² przestrzeni bankietowej, w skład której wchodzą wyjątkowo eleganckie i przestronne sale specjalnie aranżowane na potrzeby wesela.
Do Państwa dyspozycji oddajemy również piękne i przestronne halle, foyer, restaurację, oraz teren zielony, położony bezpośrednio przy salach weselnych, które pozwalają organizować przyjęcia weselne nawet dla 600 osób.
Zapewniamy tym samym znakomite warunki dla zorganizowania przyjęcia na najwyższym poziomie.
Warto zaufać profesjonalistom!

Treśc oferty weselnej znajdziesz tutaj

 

Zapraszamy do kontaktu:

Zespół Działu Konferencji i Bankietów
MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel
Agata Duma
mail: a.duma@mazurkashotel.pl
tel.: 506-567-784
Marcin Pacholski
mail: m.pacholski@mazurkash

Newsletter

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

Wesele w Hotelu Mazurkas****

lub skorzystaj z formularza

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuję, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgodę). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl

Anuluj
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij