MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, Ożarów Mazowiecki
Powrót do listy

Piknik w Hotelu Mazurkas ****

Zorganizuj piknik w Hotelu Mazurkas****!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą piknikową.
Nowość - zachęcamy do samodzielnego komponowania finalnego menu z kulinarnych propozycji naszych mistrzów kuchni, w dwóch wersjach:
Klasyczne menu piknikowe – dla miłośników tradycyjnego grillowania,
Piknik Premium – dla tych, którzy chcą poznać nowe, inspirujące oblicze pikniku.

Zobacz ofertą tutaj

Wolisz gotową propozycję menu - skroimy ją na miarę Twoich potrzeb!.

Zapraszamy do organizowania firmowych pikników, lunchy lub kolacji grillowych na naszych terenach zielonych

 

tel: 22-721-47-01
e-mail: bankiety@mazurkashotel.pl


Zespół Hotelu Mazurkas

Newsletter

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

Piknik w Hotelu Mazurkas ****

lub skorzystaj z formularza

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuję, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgodę). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl

Anuluj
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij