MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, Ożarów Mazowiecki
Powrót do listy

Oferta Okolicznościowa w MCC MazurkasConference Centre & Hotel

Szanowni Państwo,

Wyjątkowe wydarzenia rodzinne wymagają wyjątkowej oprawy. Bardzo ważne są więc uroda i klimat miejsca, jak i zapewnienie profesjonalnej obsługi.

Jesteśmy przekonani, że spełniamy te warunki i powierzając nam organizację przyjęcia z okazji chrzcin, komunii czy innej uroczystości prywatnej, dokonują Państwo trafnego wyboru.

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel podejmując się organizacji imprezy okolicznościowej oddaje do Państwa dyspozycji całe swoje wieloletnie doświadczenie w tej materii oparte na najbardziej prestiżowych europejskich wzorach.

Nasz obiekt to 3500m² przestrzeni bankietowej, w skład której wchodzą wyjątkowo eleganckie i przestronne sale specjalnie aranżowane na potrzeby danej uroczystości.

Do Państwa dyspozycji oddajemy również piękne i przestronne halle, foyer, restaurację, oraz teren zielony, które pozwalają organizować wydarzenia rodzinne nawet dla 600 osób. Zapewniamy tym samym znakomite warunki dla zorganizowania przyjęcia na najwyższym poziomie.

 

Warto zaufać profesjonalistom!

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą tutaj oraz do kontatu z naszym Zespołem Profesjonalistów!

 

tel: 22 7214701

e-mail: bankiety@mazurkashotel.pl

Newsletter

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

Oferta Okolicznościowa w MCC MazurkasConference Centre & Hotel

lub skorzystaj z formularza

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuję, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgodę). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl

Anuluj
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij