MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, Ożarów Mazowiecki
Powrót do listy

JESIENNA KONFERENCJA 2020

JESIEŃ 2020 - bezpieczna konferencja w czasach COVID-19!

Zorganizuj konferencję w terminie 1.09-30.11.2020 i skorzystaj ze specjalnej oferty:

  • 20% rabatu na sale konferencyjne,
  • co 20-sta osoba na przerwie kawowej i lunchu 1 zł,
  • co 20-sty pokój za 1 zł,
  • parking w specjalnej cenie 20 zł netto / doba
  • do 4-godzinnej kolacji bankietowej do wyboru - stacja jesienna 1 zł (stacja z kasztanami lub grzybowa lub dyniowa)
  • do każdej przerwy kawowej - kosz owoców sezonowych 1 zł

* Oferta dotyczy nowych zapytań przesłanych w terminie od 23 lipca do 30 września 2020r. na konferencje dla minimum 30 osób, odbywające się w terminie od 1 września do 30 listopada 2020r.

Za organizację konferencji zostaną naliczone punkty w ramach programu lojalnościowego Harmony Polish Hotels.

 

Drodzy Goście,

Zwiększyliśmy wszelkie środki ostrożności i normy bezpieczeństwa, by móc BEZPIECZNIE pracować i gościć Państwa w naszym hotelu.

Konferencje odbywają się na dużych przestrzeniach sal konferencyjnych, które dopasowujemy do grup zgodnie z aktualnymi wymogami sanitarnymi i zachowując bezpieczny odstęp między uczestnikami. Duże przestrzenie pozwalają na ograniczenie ilości osób przebywających jednocześnie w tym samym pomieszczeniu.

Wspólna przestrzeń hallu i foyer to ponad 500 m2 powierzchni, a łączna powierzchnia sal konferencyjnych to 3500 m2. Dodatkowo hotel dysponuje dużymi terenami na zewnątrz, które również wykorzystujemy do serwowania posiłków czy przerw kawowych. Stosujemy się do wszystkich wytycznych sanitarno-epidemiologicznych, aby zadbać o Państwa zdrowie i komfort.

 

 

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z Działem Konferencji i Bankietów

Newsletter

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

JESIENNA KONFERENCJA 2020

lub skorzystaj z formularza

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuję, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgodę). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl

Anuluj
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij