MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, Ożarów Mazowiecki
Powrót do listy

Dzień Otwarty w MCC Mazurkas

Dzień Otwarty w MCC Mazurkas

W niedzielę 28 maja zapraszamy na Dzień Otwarty w MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel.

Spotkanie rozpocznie się w sali Zeus o godz. 12:00 i będzie doskonałą okazją do poznania hotelu "od kuchni" - zwiedzenia obiektu i pomieszczeń zazwyczaj niedostępnych gościom hotelu oraz poznania specyfiki pracy poszczególnych działów odpowiadających za funkcjonowanie MCC Mazurkas. Nie zabraknie również atrakcji dla dzieci! Na najmłodszych gości będzie czekał Kącik Malucha, a na nieco starszych - program gier i zabaw na terenie zielonym i wewnątrz obiektu oraz teatrzyk "Zamczysko Smoczysko".

Aby wziąć udział w Dniu Otwartym należy potwierdzić swoją obecność mailowo (marketing@mazurkashotel.pl) lub telefonicznie pod nr 22 721 47 28 i odebrać w recepcji Hotelu bezpłatne zaproszenie. Zaproszenie upoważnia do skorzystania w czasie Dnia Otwartego z 15% rabatu na dania z karty menu Restauracji George Sand.

Ilość miejsc ograniczona. 

Powrót do listy

Newsletter

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij