MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, Ożarów Mazowiecki
Powrót do listy

Menu Kurki & Truskawki

Menu Kurki & Truskawki

Tylko do 22 czerwca zapraszamy na autorskie dania z kurkami i truskawkami, do których polecamy niskoalkoholowe wino Canei Frizzante w promocyjnej cenie.

Ze szczegółami czerwcowej propozycji naszego Szefa Kuchni mogą sie Państwo zapoznać na stronie Restauracji George Sand, w zakładce "Menu Specjalne".

Zapraszamy do rezerwacji stolików pod numerem telefonu +48 22 721 47 03.

Powrót do listy

Newsletter

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij