MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, Ożarów Mazowiecki
Powrót do listy

Rozkochaj się w Walentynki w Restauracji George Sand

Rozkochaj się w Walentynki w Restauracji George Sand
Romantyczna kolacja dla dwojga z butelką czerwonego wina i miłosnym menu przy akompaniamencie pianina to gwarancja wspaniałej gry zmysłów!

Zapraszamy zatem wszystkich Zakochanych do Restauracji George Sand, gdzie nasi Szefowie Kuchni - Bracia Michał i Jakub Budnik, przygotowali specjalne walentynkowe menu (sprawdź menu)! A jako, że miłość nadaje życiu smak, to postanowili, że w naszej Restauracji Walentynki obchodzimy już od 11 lutego!

Aby zarezerwować stolik prosimy o kontakt telefoniczny: 22 721 47 03 lub 604 231 208.

 

Powrót do listy

Newsletter

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij