MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, Ożarów Mazowiecki
Powrót do listy

Świąteczne spotkanie degustacyjne w MCC Mazurkas

Świąteczne spotkanie degustacyjne w MCC Mazurkas

Jako pierwsi w branży, wspólnie z Mazurkas Catering 360°, zainaugurowaliśmy sezon świątecznych spotkań firmowych. Podczas spotkania degustacyjnego, które odbyło się w centrum konferencyjnym MCC zgromadzeni goście mieli okazję poznać nie tylko naszą tegoroczną świąteczną ofertę gastronomiczną, ale także propozycje oryginalnych tematycznych spotkań firmowych, doskonałych zarówno w okresie przedświątecznym jak i w nowym roku.

W wydarzeniu wzięli udział klienci, partnerzy, a także przedstawiciele mediów branżowych i ogólnopolskich. Wyjątkowa świąteczna i magiczna aranżacja hallu głównego i Sali Zeus wprowadziła przybyłych gości w klimat powoli zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Najważniejszym punktem spotkania była prezentacja oferty świątecznego menu Szefa Kuchni MCC Mazurkas i Mazurkas Catering 360. W programie znalazł się także ceremoniał gastronomiczny (autorski sposób serwowania dań) wniesienia dania głównego oraz bufetów zimnych. Jako danie serwowane, Szef Kuchni Mariusz Pietrzak, zaproponował sandacza z mulami, musem z zielonego groszku, puree z koperkiem, japońską rzepą, mini papryczkami z ratatouille i kumkwatem na białym sosie.

Oprócz degustacji potraw świątecznych goście mieli okazję do poznania smaków dań rybnych, z Dalekiego Wschodu oraz tradycyjnych warszawskich. W bufecie rybnym królował 2-metrowy miecznik pieczony w całości, wniesiony przez kucharzy na lektyce, któremu towarzyszył szeroki wybór ryb i owoców morza. Wśród dań z Dalekiego Wschodu znalazły się m.in.: bulgogi czyli marynowana wołowina w jasnym sosie sojowym, imbirze i musie gruszkowym z warzywami i sezamem, koreańska gotowana ryba z kim chi w sosie paprykowym oraz pierożki japońskie z warzywami, mięsem z dodatkiem grzybów shitake.

Spotkaniu degustacyjnemu towarzyszył także program artystyczny, z udziałem OLD Jazz Band, duetu Małgorzaty Lipki i Francesco Blundy oraz saksofonistki Nastazji Babskiej.

Zapraszamy do kontaktu! Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa ofertę uszytą na miarę planowanego świątecznego eventu.

Chcesz zorganizować spotkanie świąteczne w MCC Mazurkas? Sprawdź szczegóły tutaj

Szukasz cateringu na swoje spotkanie świąteczne? Poznaj ofertę Mazurkas Catering 360°

Powrót do listy

Newsletter

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij