MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, Ożarów Mazowiecki
Powrót do listy

Wielkanoc w Twoim domu

Wielkanoc w Twoim domu

Spędź przedświąteczny czas z najbliższymi, a przygotowanie dań na wielkanocny stół zostaw naszym Mistrzom Kuchni!

W ofercie potraw świątecznych na wynos dostepnych na stronie SmakiMazurkas.pl znajdą Państwo zarówno tradycyjne wielkanocne dania, jak i mniej standardowe propozycje naszych Szefów Kuchni, którymi bedą Państwo mogli zaskoczyć swoich najbliższych. Zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną ofertą zimnych przekąsek, zup, dań gorących i ciast, a także z asortymentem wędlin z hotelowej wędzarni - naturalnych, pozbawionych sztucznych konserwantów, wędzonych dymem olchowym pod czujnym okiem Braci Budnik.

Zamówienia online na stronie SmakiMazurkas.pl można składać do środy 13 kwietnia do godz. 15:00. Odbiór zamówień lub dostawa: piątek 15.04.2022 w godzinach 8:00-18:00 lub sobota 16.04.2022 w godzinach 8:00-14:00.

Przy zamówieniu o wartości powyżej 200 PLN - mini babka i dostawa GRATIS!

Aby uzyskać więcej informacji na temat oferty prosimy o kontakt telefoniczny: +48 604 231 208, +48 22 721 47 03 lub mailowy: sklep@smakimazurkas.pl

Powrót do listy

Newsletter

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij