MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, Ożarów Mazowiecki
Powrót do listy

Wykorzystaj Bon Turystyczny i przeżyj niezapomniany czas w Hotelu Mazurkas! Z nami zwiedzisz Warszawę i zrelaksujesz się w największym w Europie Parku Wodnym SUNTAGO!

Wykorzystaj Bon Turystyczny i przeżyj niezapomniany czas w Hotelu Mazurkas! Z nami zwiedzisz Warszawę i zrelaksujesz się w największym w Europie Parku Wodnym SUNTAGO!

Weekendowy wypad z dziećmi do Warszawy? A może – uwielbiany przez najmłodszych – relaks w największym w Europie zadaszonym parku wodnym SUNTAGO?

Nasze piękne Mazowsze to nieograniczone możliwości do familijnego wypoczynku i zwiedzania.

Bon turystyczny wspiera polskie rodziny i jednocześnie branżę turystyczną w okresie kryzysu wywołanego pandemią COVID-19. To dokument elektroniczny uprawniający do kwoty 500 zł na każde dziecko, który możesz wykorzystać aż do końca marca 2022 roku w Hotelu Mazurkas!

 

Zapraszamy do zapoznania się z Naszymi ofertami z atrkacjami dla małych i dużych!

Relaks w Tropikalnym Raju w PArku Wodnym SUNTAGO - sprawdź tutaj

Panoramiczne zwiedzanie Warszawy z przewodnikiem i spotkania ze sztuką - sprawdź tutaj

Powrót do listy

Newsletter

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij