MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, Ożarów Mazowiecki
Powrót do listy

Świąteczne spotkania biznesowe

Zapraszamy do realizacji świątecznych spotkań firmowych w eleganckich wnętrzach MCC Mazurkas.

W czasie wigilijnej imprezy połączonej z biznesowym podsumowaniem roku 2018, MCC Mazurkas przeniesie Państwa w magiczny klimat Świąt Bożego Narodzenia! Specjalnie na tę okazję nasz Szef Kuchni przygotował różnorodne propozycje menu, pośród których znajdą coś dla siebie zarówno miłośnicy tradycyjnych wigilijnych i świątecznych potraw, jak i ci, którzy lubią oryginalne połączenia smakowe.

Świąteczne spotkania biznesowe w MCC Mazurkas to:

  • PRZEKĄSKI KOKTAJLOWE: 6,60 PLN/szt.
  • BUFET PRZEKĄSKOWY: 75 PLN/os.
  • LUNCH już od 74 PLN/os.
  • KOLACJA już od 103 PLN/os.
  • STACJA LIVE COOKING już od 24 PLN/os.

Dodatkowo, dokonując rezerwacji terminu spotkania świątecznego, otrzymają Państwo w gwiazdkowym prezencie:*

  • uczestnictwo w spotkaniu co 15 OSOBY za 1 PLN
  • STACJA Z PIEROGAMI do menu bufetowego za 1 PLN

*Przy realizacji potwierdzonej do 30.11.2018 roku.

Zapraszamy do kontaktu z Działem Konferencji i Bankietów, który przedstawi Państwu szczegóły naszej oferty.


Podane ceny są cenami netto.

Newsletter

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

Świąteczne spotkania biznesowe

lub skorzystaj z formularza

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuję, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgodę). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl

Anuluj
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij