MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, Ożarów Mazowiecki
Powrót do listy

Powitaj konferencyjną wiosnę!

Wiosną konferencje w MCC Mazurkas rozkwitają nowościami!

LAST MINUTE! Ostatnie wolne terminy w maju! Sprawdź już dziś!

Wyślij zapytanie dotyczące organizacji konferencji dla min. 30 osób w terminie od 14 marca do 31 maja 2018 r. i wybierz jedną z naszych pachnących wiosną propozycji*:

  • uczestnictwo CO 15 OSOBY w konferencji za 1 zł,
  • BAR SAŁATKOWY do lunchu za 1 zł,
  • ORZEŹWIAJĄCE LEMONIADY do przerwy kawowej za 1 zł.

Za organizację konferencji zostaną naliczone punkty w ramach programu lojalnościowego Prestige Club, którego organizatorem jest Polish Prestige Hotels & Resorts.

Zapraszamy do kontaktu z Działem Konferencji i Bankietów, który przedstawi Państwu szczegóły naszej oferty.


* Podane ceny są cenami netto. Organizator dokonuje wyboru jednej z propozycji w cenie 1 PLN netto. Oferta dotyczy nowych zapytań przesłanych w terminie od 13 marca 2018 r. na konferencje dla min. 30 osób odbywające się od 14 marca do 31 maja 2018 r.

Newsletter

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

Powitaj konferencyjną wiosnę!

lub skorzystaj z formularza

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuję, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgodę). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl

Anuluj
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij