MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, Ożarów Mazowiecki
Powrót do listy

Konferencja z noclegiem

Wypoczęci uczestnicy konferencji, maksymalna koncentracja na przekazywanych treściach, a dodatkowo okazja do integracji grupy. To wszystko zyskasz wybierając konferencję z noclegiem!

Dodatkowo, w MCC Mazurkas od 1 września skorzystasz z promocyjnych cen*:

  • POKÓJ od 260 zł
  • STACJA GASTRONOMICZNA do kolacji od 1 zł
  • rabat na salę konferencyjną do 50%

Za organizację konferencji naliczone zostaną również punkty w ramach programu lojalnościowego Prestige Club, którego organizatorem jest Harmony Polish Hotels. Punkty mozna wymieniać na usługi hotelowe i gastronomiczne w obiektach Harmony Polish Hotels.

Skontaktujcie się Państwo z nami, a koordynator z Działu Konferencji i Bankietów przedstawi szczegóły oferty i przygotuje propozycję dopasowaną do założeń Państwa wydarzenia.


* Oferta obowiązuje na nowe zapytania przesłane od 10 lipca 2019 r. 

Newsletter

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

Konferencja z noclegiem

lub skorzystaj z formularza

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuję, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgodę). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl

Anuluj
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij